Coms in a Box
Fixed Shelf To Suit 19" 800mm Deep Cabinet
RRP $66.00
$33.88inc
$32.12off RRP
KX-A432X-B Panasonic NT551 (Refurbished) Wall Mount Bracket
| SKU | KX-A432X-B |
| Brand | Panasonic (Refurbished) |
| Shipping Weight | 0.0500kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.030m |
| Shipping Length | 0.100m |
| Shipping Cubic | 0.000300000m3 |
| Unit Of Measure | ea |
Need more information or assistance with this product?
Contact us on 1300 665 970 or complete an online enquiry and one of our staff members will get back to you as soon as possible.
SKU: KX-A432X-B
Product Reviews
NEC AK Non Display Phone Refurbished
SKU: NE-R-10014YEALINK (CTP25) MOUNT KIT, HIGH DESKSTAND(1),LOW DESKSTAND(1),WALLMOUNT(1),TBLE SWIVEL KIT
SKU: CTP25-MOUNT-KITSNEC PZ-PW121 NEAX IPS/IVS 2000 Power Supply - Used
SKU: PZ-PW121-R