$5.91inc
About LOGITECH Webcam C930e
LOGITECH Webcam C930e
| SKU | 960-000976 |
| MPN | 960-000976 |
| Brand | logitech |
| Shipping Weight | 0.1000kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.100m |
| Shipping Cubic | 0.001000000m3 |
No brochure is available for this product.
Need more information or assistance with this product?
Contact us on 1300 665 970 or complete an online enquiry and one of our staff members will get back to you as soon as possible.
SKU: 960-000976 • MPN: 960-000976
Product Reviews
More from this category
Yealink
YEALINK CAMERA 2 MEGA-PIXEL , PLUG AND PLAY , PRIVATE SHUTTER , LED INDICATOR
SKU: CAM50RRP $174.90
$147.13inc
$27.77off RRP
Ubiquiti
Ubiquiti 60G Precision Alignment Mount - network device mounting kit
SKU: 60G-PM $153.25inc
Jabra
Jabra PanaCast 50 – 180° 4K video bar with 3x13MP cameras, 8 mics & 4 speakers. Ideal for
SKU: 8200-235RRP $2,399.00
$1,709.40inc
$689.60off RRP
Poly
Poly Large Room Kit includes: Poly E70 camera, GC8 touch controller, Cable 10m USB3.1 A to
SKU: 9C945AA $4,514.40inc