We also recommend
About Microsoft LIFECAM HD-3000 WEBCAM
LIFECAM HD-3000 WEBCAM
| SKU | T3H-00014-R |
| Barcode # | 885370428438 |
| Brand | Microsoft |
| Shipping Weight | 0.1000kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.100m |
| Shipping Cubic | 0.001000000m3 |
No brochure is available for this product.
Need more information or assistance with this product?
Contact us on 1300 665 970 or complete an online enquiry and one of our staff members will get back to you as soon as possible.
SKU: T3H-00014-R
Product Reviews
More from this category
Poly
Poly Sync 40+ Smart Speakerphone, SY40-M w/bluetooth & BT600 USB-A dongle- Cert MS Teams
SKU: 77P36AARRP $570.85
$492.36inc
$78.49off RRP
Jabra
Jabra LINK 360 Micro Bluetooth Dongle MS USB Dongle to work with CC&O Bluetooth Headset/Sp
SKU: 14208-02 $102.10inc