About AC-ZE Adapter - 240V Plug Pack BE117013
AC-ZE Adapter - 240V Plug Pack - DT900 series BE117013
| SKU | Q3C-B008503480 |
| MPN | Q3C-B008503480 |
| Brand | NEC (New) |
| Shipping Weight | 0.1000kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.100m |
| Shipping Cubic | 0.001000000m3 |
| Unit Of Measure | ea |
No brochure is available for this product.
Need more information or assistance with this product?
Contact us on 1300 665 970 or complete an online enquiry and one of our staff members will get back to you as soon as possible.
SKU: Q3C-B008503480 • MPN: Q3C-B008503480
Product Reviews
More from this category
Poly
HP POLY EDGE E550 IP PHONE, NOISEBLOCK AI AND ACOUSTIC FENCE, USB-C, NO BLUETOOTH/WIFI
SKU: 2200-87050-025 $378.97inc
Poly
VVX D60 kit: Wireless Handset battery, Base Station Wallmount, Wireless Handset Belt Clip
SKU: 89D30AA $38.51inc
Yealink
YEALINK CAMERA 2 MEGA-PIXEL , PLUG AND PLAY , PRIVATE SHUTTER , LED INDICATOR
SKU: CAM50RRP $174.90
$147.13inc
$27.77off RRP