JABRA Engage 50 II Stereo Wired Headset - Microsoft Teams & Open Office Certified - Adv No
SKU: 5099-299-2169About Plantronics Blackwire C725-M/Lync Headset - Binaural - Active Noise Cancelling - USB A (8A9S2AA)
Plantronics Blackwire C725-M/Lync Binaural Active NC
About Poly
As a trusted Poly partner, Telrex is proud to offer a full range of headsets, conference phones, business phones, video conferencing, software, and services. Poly's wide range of communication solutions allows your business to stay connected regardless of your team's location. Our Telrexperts have helped thousands of clients in various industries, from government and education to healthcare and financial services.
| SKU | 8A9S2AA |
| MPN | 202581-01 |
| Barcode # | 017229156463 |
| Brand | Poly |
| Shipping Weight | 1.1000kg |
| Shipping Width | 0.300m |
| Shipping Height | 0.200m |
| Shipping Length | 0.250m |
| Shipping Cubic | 0.015000000m3 |
Need more information or assistance with this product?
Contact us on 1300 665 970 or complete an online enquiry and one of our staff members will get back to you as soon as possible.
SKU: 8A9S2AA • MPN: 202581-01
Product Reviews
More from this category
EncorePro HW510 Wired Headset - Mono - with U10P-S Reverse Polaris Cable Bundle
SKU: 783Q2AA-784S0AABuy 5 Get 1 Free - Jabra Evolve2 65 Flex Wireless Headset - Stereo - UC Certified - Blueto
SKU: 26699-989-999-BUY5-1FREEVoyager Focus 2 Wireless Headset - Stereo - UC Certified - OTH - Active Noise Cancelling -
SKU: 76U47AAIMPACT 1060T ANC, Duo Bluetooth headset with ANC, MS Teams
SKU: 1001136Bonus - Black COMSOL QI Charger - with Yealink (BH71-PRO) Headphones - Mono - MS Certified
SKU: BH71-P-C-A-10WQI
