Yealink (YHS36) Wideband Headphones - Mono - Compatible with CISCO 79XX IP Phones, AVAYA V
SKU: YHS36-M-3PAbout Plantronics Supra Plus HW251N Noise Cancelling Headset Top Only - Refurbished
Plantronics Supra Plus HW251N noise cancelling headset top only
Condition: tested and working
Professionaly cleaned and sanitised at Telrex with 90 day warranty
Note: bottom cable required to connect to your phone - please call us for more information
| SKU | HW251N-R |
| Brand | Plantronics (Refurbished) |
| Shipping Weight | 1.4000kg |
| Shipping Width | 0.300m |
| Shipping Height | 0.200m |
| Shipping Length | 0.250m |
| Shipping Cubic | 0.015000000m3 |
| Type | Headset |
No brochure is available for this product.
Need more information or assistance with this product?
Contact us on 1300 665 970 or complete an online enquiry and one of our staff members will get back to you as soon as possible.
SKU: HW251N-R
Product Reviews
More from this category
Yealink
$77.00inc
Yealink
Yealink (UH46) Wired Headset - Mono - Active Noise Cancelling - USB C Native - C to A Adap
SKU: 1308242 $100.38inc
Poly
HP Poly EncorePro EP515 Corded Headset - Mono - UC Certified - USB A + C
SKU: 783R0AARRP $228.75
$139.36inc
$89.39off RRP
Yealink
Yealink (YHS36) Wideband Headphones - Stereo - Leather Cushions - Active Noise Cancelling
SKU: YHS36-DRRP $104.50
$92.86inc
$11.64off RRP