Yealink (Refurbished)
Yealink EXP39 Expansion Module for SIP-T26P/28P/38G phones
RRP $82.50
$72.60inc
$9.90off RRP
|
Stock up and save up to 71% |
||
|---|---|---|
| Buy 2 to 9 | $38.50 inc. ea. ($35.00 ex. ea.) | Save 59% |
| Buy 10 to 19 | $27.50 inc. ea. ($25.00 ex. ea.) | Save 71% |
Polycom VVX350 6 line IP phone POE
Perfect phone for IP Hosted phone systems refurbished
| SKU | 2200-48830-025-R |
| Barcode # | 610808000000 |
| Brand | Polycom (Refurbished) |
| Shipping Weight | 1.6000kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.100m |
| Shipping Cubic | 0.001000000m3 |
90 Day Warranty
Need more information or assistance with this product?
Contact us on 1300 665 970 or complete an online enquiry and one of our staff members will get back to you as soon as possible.
SKU: 2200-48830-025-R
Product Reviews
Plantronics Blackwire 3315-M Corded Headset - Monaural - MS Certified - 3.5mm - USB C + A
SKU: 8X218AA