TP-Link Archer VR400 AC1200 Wireless VDSL/ADSL Modem Router
SKU: NWTL-ARCHERVR400About Ubiquiti UVC-G6-Bullet-W Unifi Protect G6 Bullet 4K White
Ubiquiti UVC-G6-Bullet-W Unifi Protect G6 Bullet 4K White
All-weather 4K PoE camera with a 1/1.8" 8MP image sensor, Multi-TOPs AI Engine, and long-range IR night vision.
| SKU | UVC-G6-Bullet-W |
| MPN | UVC-G6-BULLET-W |
| Brand | Ubiquiti |
| Shipping Weight | 1.0000kg |
| Shipping Width | 0.150m |
| Shipping Height | 0.150m |
| Shipping Length | 0.150m |
| Shipping Cubic | 0.003375000m3 |
No brochure is available for this product.
Need more information or assistance with this product?
Contact us on 1300 665 970 or complete an online enquiry and one of our staff members will get back to you as soon as possible.
SKU: UVC-G6-Bullet-W • MPN: UVC-G6-BULLET-W
Product Reviews
More from this category
TP-Link
RRP $185.90
$162.36inc
$23.54off RRP
Aristel (New)
AN504 4/5 port switch 4 POE with uplink port 10/100 60 watt
SKU: AN-504RRP $97.90
$65.34inc
$32.56off RRP
Ubiquiti
Ubiquiti UA-G2-SK-PRO UniFi Access Single Door Starter Kit Professional
SKU: UA-G2-SK-PRO $1,049.40inc