Polycom VVX350 6 line IP phone POE
SKU: 2200-48830-025-RLG-Ericsson iPECS (Refurbished)
UCP Power supply Refurbished
UCP Power supply Refurbished
$220.00inc
Selling fast — limited stock left
SKU UCP-PSU-R
Condition Refurbished
Stock Sent from a Telrex Store or Hub in Australia
About UCP Power supply Refurbished
UCP Power supply for UCP Rack Refurbished
| SKU | UCP-PSU-R |
| Brand | LG-Ericsson iPECS (Refurbished) |
| Shipping Weight | 1.8000kg |
| Shipping Width | 0.180m |
| Shipping Height | 0.040m |
| Shipping Length | 0.230m |
| Shipping Cubic | 0.001656000m3 |
| Unit Of Measure | ea |
No brochure is available for this product.
Need more information or assistance with this product?
Contact us on 1300 665 970 or complete an online enquiry and one of our staff members will get back to you as soon as possible.
SKU: UCP-PSU-R
Product Reviews
More from this category
Polycom (Refurbished)
RRP $192.50
$93.50inc
$99.00off RRP
Poly
HP POLY EDGE E550 IP PHONE, NOISEBLOCK AI AND ACOUSTIC FENCE, USB-C, NO BLUETOOTH/WIFI
SKU: 2200-87050-025 $378.97inc
LG-Ericsson (Refurbished)
LG Ericsson iPECS LIP-8004D IP Phone - Refurbished
SKU: LIP-8004D-R $49.50inc
Panasonic (Refurbished)
Panasonic NS700 EXP-M 3-Port Expansion Master Card (KX-NS7130) - Used
SKU: KX-NS7130-R $110.00inc
Nitsuko (Refurbished)
NITSUKO DX 12 BUTTON NON-DISPLAY PHONE(BLACK) REFURBISHED
SKU: NI-R-00004 $96.80inc
ARIA LG 130 CPU VERSION 3 OR ABOVE USED.***NOTE: BATTERY IS IN UNKNOWN CONDITION & NOT A W
SKU: CPU3ORABOVEARIALG130 $165.00inc