HP POLY EDGE E550 IP PHONE, NOISEBLOCK AI AND ACOUSTIC FENCE, USB-C, NO BLUETOOTH/WIFI
SKU: 2200-87050-025About Universal Power Supply for SoundStation IP5000 (2200-43240-012)
Universal Power Supply for SoundStation IP5000. 100-240V, 0.4A, 48V/19W. Power Insertion Cable. For Austraila/New Zealand
About Poly
As a trusted Poly partner, Telrex is proud to offer a full range of headsets, conference phones, business phones, video conferencing, software, and services. Poly's wide range of communication solutions allows your business to stay connected regardless of your team's location. Our Telrexperts have helped thousands of clients in various industries, from government and education to healthcare and financial services.
| SKU | 2200-43240-012 |
| MPN | 2200-43240-012 |
| Brand | Poly |
| Shipping Weight | 0.1000kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.100m |
| Shipping Cubic | 0.001000000m3 |
Need more information or assistance with this product?
Contact us on 1300 665 970 or complete an online enquiry and one of our staff members will get back to you as soon as possible.
SKU: 2200-43240-012 • MPN: 2200-43240-012
Product Reviews
More from this category
VVX D60 kit: Wireless Handset battery, Base Station Wallmount, Wireless Handset Belt Clip
SKU: 89D30AAHP Poly Blackwire C3220 Corded Headset - Stereo - UC Certified - with Carry Case
SKU: 80S07AAPOLY VOYAGER FREE 60 MS WITH BASIC CHARGE CASE, BT700C, WHITE,USB-C
SKU: 7Y8L6AACamera Cable for EagleEye IV cameras mini-HDCI(M) to HDCI(M). 300mm digital cable.
SKU: 89L82AA
