TP-LINK VIGI SP9030 INTELLIGENT SOLAR POWER SUPPLY SYSTEM, 90W(1), 31.2Ah/10.8V, DC(3),3YR
SKU: VIGI-SP9030About V-120 Fixed TV Wall Bracket 42" to 120"
V-120 Fixed TV Wall Bracket 42" to 120"
Vesa Compliance 300 x 300mm 400x 400mm
600 x 400mm 800 x 600mm 1000 x 600mm
Load capacity 100kg
| SKU | V-120 |
| MPN | V-120 |
| Brand | V-STAR |
| Shipping Weight | 4.0000kg |
| Shipping Width | 0.025m |
| Shipping Height | 0.040m |
| Shipping Length | 1.100m |
| Shipping Cubic | 0.001100000m3 |
| Unit Of Measure | ea |
No brochure is available for this product.
Need more information or assistance with this product?
Contact us on 1300 665 970 or complete an online enquiry and one of our staff members will get back to you as soon as possible.
SKU: V-120 • MPN: V-120
Product Reviews
More from this category
TP-Link ENTERPRISE
$1,099.00inc
TP-Link
TP-LINK VIGI C385 BULLET CAMERA, 4.0MM, 8MP, IR, 10/100, IP67, AUDIO, MicroSD, METAL, 3YR
SKU: VIGI-C385-4MM $133.52inc
TP-Link ENTERPRISE
TP-LINK VIGI C540 4MM 4MP OUTDOOR FULL-COLOUR 4G PAN TILT NETWORK CAMERA, 3YR
SKU: VIGI-C540-4G-4MM $179.00inc
TP-Link ENTERPRISE
TP-LINK VIGI SP6020 INTELLIGENT SOLAR POWER SUPPLY SYSTEM, 60W(1), 20.8Ah/10.8V, DC(3),3YR
SKU: VIGI-SP6020 $699.00inc
TP-Link ENTERPRISE
TP-LINK VIGI 16-CH NVR, SATA(0/4), UPTO 16-CH@FHD, 4K HDMI(1), FHD HDMI(1), GbE(2), 3YR
SKU: VIGI-NVR4016H $529.00inc