10-Port Unequipped F/PAL/BNC Mini Patch Panel suit 10" SOHO Cabinet
SKU: DA10-HEXAbout 1RU Blank Mini Panel suit 10" SOHO Cabinet
1RU 10" Blank Metal Panel
Colour: Black
Dimensions: 255mm x 44mm x 8mm
About Amdex
Experience robust connectivity with Amdex. Their range of networking and cabling solutions ensure fast, reliable connections that keep your tech running smoothly.
| SKU | DA10-BLANK |
| MPN | DA10-blank |
| Brand | Amdex |
| Shipping Weight | 0.2000kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.100m |
| Shipping Cubic | 0.001000000m3 |
No brochure is available for this product.
Need more information or assistance with this product?
Contact us on 1300 665 970 or complete an online enquiry and one of our staff members will get back to you as soon as possible.
SKU: DA10-BLANK • MPN: DA10-blank
Product Reviews
More from this category
Amdex
Was $8.90
$2.20inc
$6.70off
Amdex
Voice Connect Panel 4 Lines 6 Extensions suit 10" SOHO Cabinet
SKU: DA10-VOICECONNECTRRP $69.30
$35.40inc
$33.90off RRP
Amdex
12-Port Cat-6 Mini Patch Panel suit 10" SOHO Cabinet
SKU: DA10-12P-C6Was $41.75
$30.80inc
$10.95off