About 3m HDMI Male to Male Lead
3m HDMI Male to Male Lead 4K at 60Hz
| SKU | CB-HDM2-3M |
| MPN | CB-HDM2-3M |
| Brand | Telrex |
| Shipping Weight | 0.0100kg |
| Shipping Width | 0.010m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.010m |
| Shipping Cubic | 0.000001000m3 |
| Unit Of Measure | ea |
No brochure is available for this product.
Need more information or assistance with this product?
Contact us on 1300 665 970 or complete an online enquiry and one of our staff members will get back to you as soon as possible.
SKU: CB-HDM2-3M • MPN: CB-HDM2-3M
Product Reviews
More from this category
RealPresence Trio 8800 Collaboration Kit,Compulsory support order seperately- No Power Kit
SKU: 7200-25500-001 $3,969.00inc
Logitech
Logitech Tap IP & Rally Bar Huddle
SKU: 991-000481RRP $4,400.00
$3,515.88inc
$884.12off RRP