About 5m HDMI Male to Male Lead
5m HDMI 2.0 lead Male to Male 4k 60Hz
| SKU | CB-HDM2-5M |
| MPN | CB-HDM2-5M |
| Brand | Telrex |
| Shipping Weight | 0.0200kg |
| Shipping Width | 0.010m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.010m |
| Shipping Cubic | 0.000001000m3 |
| Unit Of Measure | ea |
No brochure is available for this product.
Need more information or assistance with this product?
Contact us on 1300 665 970 or complete an online enquiry and one of our staff members will get back to you as soon as possible.
SKU: CB-HDM2-5M • MPN: CB-HDM2-5M
Product Reviews
More from this category
Yealink
YEALINK MVC860 WINDOWS BASED MTR MVC860-C5-710 MCORE PRO WITH MTOUCH-PLUS, ROOMSENSOR, 1
SKU: MVC860-C5-710 $13,669.59inc
Yealink
YEALINK (A30-020) ALL IN ONE COLLAB BAR, CTP18 TOUCH CONSOLE + COMPLIMENATRY PRESTAGING
SKU: A30-020-PS $5,527.50inc
Audiocodes
Skype for Business 457 Huddle Room Solution (HRS) IP-Phone including one external mid-size
SKU: UC-HRS-457 $1,281.18inc