About 60 Button DSS Console Suit NEC Sl2100 24 Button phones
60 Button DSS Console Suit NEC Sl2100 24 Button phones
| SKU | BE116519 |
| MPN | BE116519 |
| Brand | NEC (New) |
| Shipping Weight | 1.0000kg |
| Shipping Width | 0.200m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.200m |
| Shipping Cubic | 0.004000000m3 |
| Unit Of Measure | ea |
No brochure is available for this product.
Need more information or assistance with this product?
Contact us on 1300 665 970 or complete an online enquiry and one of our staff members will get back to you as soon as possible.
SKU: BE116519 • MPN: BE116519
Product Reviews
More from this category
NEC (New)
NEC SL2100 Starter Kit with System and 3 x 8 Button IP Handsets (Q3C-0008509021)
SKU: Q3C-0008509021 $3,063.50inc
Poly
HP POLY TRIO 8300 IP CONFERECE PHONE, WIFI,BLUETOOTH AND IPCONNECTIVITY,POE, SMALL ROOM
SKU: 849A0AA $606.66inc