Yealink
Yealink (WH64) DECT Headphones - Mono - UC - Bluetooth - with Base Sta
RRP $297.00
$245.03inc
$51.98off RRP
Telrex is proud to offer one of the most comprehensive collections of Jabra headsets and video conferencing equipment available. Known for their cutting-edge audio and communication solutions, quality communication equipment is an excellent investment in your business. Whether you're looking for office headsets, headphones or speakerphones or video conferencing equipment - Jabra has you covered. Jabra headsets provide superior sound quality, allowing for crystal-clear conversations while providing comfort throughout long days at work.
Bandwidth:
Certifications:
Battery:
Connectivity:
| SKU | 6693-833-309 |
| MPN | 6693-833-309 |
| Barcode # | 5706991031478 |
| Brand | Jabra |
| Shipping Weight | 3.0000kg |
| Shipping Width | 0.180m |
| Shipping Height | 0.060m |
| Shipping Length | 0.210m |
2 Year Warranty
Need more information or assistance with this product?
Contact us on 1300 665 970 or complete an online enquiry and one of our staff members will get back to you as soon as possible.
SKU: 6693-833-309 • MPN: 6693-833-309
Product Reviews
ADAPT 165T USB II Wired, double-sided headset with 3.5 mm jack USB connectivity, Microsoft
SKU: 1000902Yealink (BH76 Plus) Wireless Headphones - Stereo - MS Certified - Active Noise Cancelling
SKU: BH76-P-BL-MS-C-AYealink (BH70) Wireless Headphones - Stereo - MS Certified - Bluetooth - with Charging Sta
SKU: BH70-D-CH-MS-C-AEncorePro HW520 Wired Headset - Stereo - Noise Cancelling - with Right Angle 3.5mm to QD C
SKU: 783P7AA-85Q43AAYealink (BH70) Wireless Headphones - Mono - MS Certified - Bluetooth - BT51 - Dongle - Bla
SKU: BH70-M-TEAMS-A