2U CHassis Internal Battery NP2.3-12 (2 requiRed per cHassis) BATT 2.3-12 4.7MM
SKU: Q3C-A004422049Wall mount bracket to suit Aria LKA-200 Handsets
Upgrade your communication with the brand-new Aria iPECS range. Boasting advanced features and superior reliability, iPECS products take business communication to a new level.
| SKU | LKA-200WMB |
| MPN | LKA-200WMB |
| Brand | Aria iPECS (New) |
| Shipping Weight | 1.0000kg |
| Shipping Width | 0.010m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.010m |
| Shipping Cubic | 0.000001000m3 |
| Unit Of Measure | ea |
Need more information or assistance with this product?
Contact us on 1300 665 970 or complete an online enquiry and one of our staff members will get back to you as soon as possible.
SKU: LKA-200WMB • MPN: LKA-200WMB
Product Reviews
2U CHassis Internal Battery NP2.3-12 (2 requiRed per cHassis) BATT 2.3-12 4.7MM
SKU: Q3C-A004422049Yealink MP58 Wireless Handpiece Teams Edition
SKU: MP58-WH-E2-TEAMSAristel DV DKP53B 20 Button Big Display Digital Charcoal Phone - Refurbished
SKU: DKP53BG-R