About Aristel 2 wire Surface Mount Door Intercom With Access
2 wire Surface Mount Door Intercom with VOICE, POWER & ACCESS -Aluminum Fascia. Easy install, in-built voice wizard. Suits most PSTN & PBX install (SLT) 24-48 volt. Requires SLT card for system install. Takes up an ext. port. Can call 1 other extn. Auto Answer. Detects Aust. Busy Tone. 10 numbers can be stored.
About Aristel (New)
Get to know the new-age telecom solutions from Aristel. With innovative features and advanced technology, Aristel's new product line stands at the forefront of the communication industry.
| SKU | AFVPA |
| MPN | AFVPA |
| Brand | Aristel (New) |
| Shipping Weight | 1.0000kg |
| Shipping Width | 0.200m |
| Shipping Height | 0.150m |
| Shipping Length | 0.100m |
| Shipping Cubic | 0.003000000m3 |
| Unit Of Measure | ea |
Need more information or assistance with this product?
Contact us on 1300 665 970 or complete an online enquiry and one of our staff members will get back to you as soon as possible.
SKU: AFVPA • MPN: AFVPA
Product Reviews
More from this category
Samsung OfficeServ 7100/7200 8TRK2 8 Port Analogue Trunk Card - Used
SKU: OS-8TRK2-R
Commander Nortel NT40/132 PRSC-NT-ACD Software Card 742/146 - Used
SKU: PRSC-NT-ACD-R
Commander i TS-i-S S749/43 Slave Phone - Refurbished
SKU: CO-R-00049
Ericsson / NITSUKO TEMPO 12 Button Display Phone Refurbished
SKU: ER-R-00032