About Avaya J159 IP Phone - Refurbished
Avaya J159 IP handset
About Avaya (Refurbished)
Experience the reliability of Avaya at a reduced cost with their refurbished range. These restored products deliver Avaya's renowned quality and reliability at a fraction of the original cost.
| SKU | J159-R |
| MPN | J159-R |
| Brand | Avaya (Refurbished) |
| Shipping Weight | 1.6000kg |
| Shipping Width | 0.190m |
| Shipping Height | 0.090m |
| Shipping Length | 0.240m |
| Shipping Cubic | 0.004104000m3 |
| Unit Of Measure | ea |
90 Day Warranty
No brochure is available for this product.
Need more information or assistance with this product?
Contact us on 1300 665 970 or complete an online enquiry and one of our staff members will get back to you as soon as possible.
SKU: J159-R • MPN: J159-R
Product Reviews
More from this category
Polycom (Refurbished)
Polycom SoundPoint IP335 IP Phone - Refurbished
SKU: IP335-RRRP $99.00
$44.00inc
$55.00off RRP
Panasonic (Refurbished)
Panasonic KX-NT546 Large Display IP Phone (White) - Refurbished
SKU: KX-NT546-WHT-R $165.00inc
Panasonic (Refurbished)
Panasonic NS1000 DOORPHONE Doorphone Interface Card (KX-NS0161) - Used
SKU: KX-NS0161-R $220.00inc