About Battery Pack for 5613 Mitel phone
Mitel 5613 Battery pack
| SKU | 51015431 |
| MPN | 51015431 |
| Brand | Mitel (new) |
| Shipping Weight | 0.0100kg |
| Shipping Width | 0.010m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.010m |
| Shipping Cubic | 0.000001000m3 |
No brochure is available for this product.
Need more information or assistance with this product?
Contact us on 1300 665 970 or complete an online enquiry and one of our staff members will get back to you as soon as possible.
SKU: 51015431 • MPN: 51015431
Product Reviews
More from this category
Yealink
Yealink T58WP 16 Line Colour Touch Screen IP Phone with HD Camera and Cordless Handpiece
SKU: SIP-T58WP-CRRP $788.70
$719.13inc
$69.57off RRP
LG-Ericsson iPECS
Ericsson-LG iPECS 9200 Series 48-Button Console (DSS Phone Extension)
SKU: LDP-9248DSS $172.70inc