JABRA Evolve2 40 SE Mono Wired Headset - UC Certified - Noise Cancelling Mic - Lightweight
SKU: 24189-889-999About Blackwire 3200 USB-A Replacement In-Line Control (85R03AA)
Keep your calls clear and your workflow uninterrupted with the Poly Blackwire 3200 USB-A Replacement In-Line Control. Designed for seamless compatibility with the Blackwire 3200 Series headsets, this durable control unit lets you easily answer or end calls, adjust volume, and mute with a single touch. Featuring intuitive buttons and LED indicators, it ensures smooth call management and reliable performance—perfect for replacing a worn or damaged control without needing a full headset replacement.
About Poly
As a trusted Poly partner, Telrex is proud to offer a full range of headsets, conference phones, business phones, video conferencing, software, and services. Poly's wide range of communication solutions allows your business to stay connected regardless of your team's location. Our Telrexperts have helped thousands of clients in various industries, from government and education to healthcare and financial services.
| SKU | 85R03AA |
| MPN | 211059-01 |
| Brand | Poly |
| Shipping Weight | 0.1000kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.100m |
| Shipping Cubic | 0.001000000m3 |
Need more information or assistance with this product?
Contact us on 1300 665 970 or complete an online enquiry and one of our staff members will get back to you as soon as possible.
SKU: 85R03AA • MPN: 211059-01
Product Reviews
More from this category
JABRA Engage 65 SE Convertible Wireless DECT Headset - Microsoft Teams & Open Office Certi
SKU: 9655-553-117Jabra BIZ 1500 USB Duo Contact Centre focused
SKU: 1559-0153JABRA Evolve2 40 SE Stereo Wired Headset - UC Certified Noise Cancelling Mic - Lightweight
SKU: 24189-989-799JABRA CORDED EVOLVE 30 II MS STEREO HEADSET - 3.5 MM - USB C + A
SKU: 5399-823-369
