JABRA Evolve2 40 SE Mono Wired Headset - UC Certified - Noise Cancelling Mic - Lightweight
SKU: 24189-889-999About Blackwire 5200 USB-A Replacement In-Line Control (85Q62AA)
HP Poly Blackwire USB-A Replacement Inline Control for C5210, C5220, C3215
The Poly/Plantronics Blackwire USB-A Replacement Inline Control, model 85Q62AA, is an inline control adapter from Plantronics that offers a convenient control button for your headset during use. It is specially crafted to function seamlessly with the Plantronics Blackwire C5200 Headset.
About Poly
As a trusted Poly partner, Telrex is proud to offer a full range of headsets, conference phones, business phones, video conferencing, software, and services. Poly's wide range of communication solutions allows your business to stay connected regardless of your team's location. Our Telrexperts have helped thousands of clients in various industries, from government and education to healthcare and financial services.
| SKU | 85Q62AA |
| MPN | 211019-01 |
| Brand | Poly |
| Shipping Weight | 0.1000kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.100m |
| Shipping Cubic | 0.001000000m3 |
Need more information or assistance with this product?
Contact us on 1300 665 970 or complete an online enquiry and one of our staff members will get back to you as soon as possible.
SKU: 85Q62AA • MPN: 211019-01
Product Reviews
More from this category
JABRA Engage 65 SE Convertible Wireless DECT Headset - Microsoft Teams & Open Office Certi
SKU: 9655-553-117Jabra BIZ 1500 USB Duo Contact Centre focused
SKU: 1559-0153JABRA Evolve2 40 SE Stereo Wired Headset - UC Certified Noise Cancelling Mic - Lightweight
SKU: 24189-989-799JABRA CORDED EVOLVE 30 II MS STEREO HEADSET - 3.5 MM - USB C + A
SKU: 5399-823-369
