Poly
HP POLY VOYAGER FOCUS 2 UC BT STEREO ANC USB-C BT700 DONGLE W/CHARGE S
RRP $570.85
$380.13inc
$190.72off RRP
This Poly Charging Cradle is designed for use with a wide range of Poly Voyager headsets.
As a trusted Poly partner, Telrex is proud to offer a full range of headsets, conference phones, business phones, video conferencing, software, and services. Poly's wide range of communication solutions allows your business to stay connected regardless of your team's location. Our Telrexperts have helped thousands of clients in various industries, from government and education to healthcare and financial services.
Compatibility
Compatible with Voyager Focus 2 and Voyager 4300 headsets
| SKU | 783R6AA |
| MPN | 220265-01 |
| Brand | Poly |
| Shipping Weight | 1.0000kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.100m |
| Shipping Cubic | 0.001000000m3 |
1 Year Warranty
Need more information or assistance with this product?
Contact us on 1300 665 970 or complete an online enquiry and one of our staff members will get back to you as soon as possible.
SKU: 783R6AA • MPN: 220265-01
Product Reviews
Poly Blackwire 8225 Corded Headset - Stereo - UC Certified - Active Noise Cancelling - USB
SKU: 772K2AAPlantronics Voyager 4220 Office, 1-way Base, Standard USB-A Charge Cable
SKU: 212721-08