$3.00inc
About Toshiba CIX40 Main Equipment - Refurbished
Toshiba CIX40 Main Equipment
| SKU | CIX-CHSU40S-R |
| MPN | CIX-CHSU40S |
| Brand | Toshiba (Refurbished) |
| Shipping Weight | 1.6000kg |
| Shipping Width | 0.200m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Shipping Length | 0.200m |
| Shipping Cubic | 0.002000000m3 |
90 Day Warranty
No brochure is available for this product.
Need more information or assistance with this product?
Contact us on 1300 665 970 or complete an online enquiry and one of our staff members will get back to you as soon as possible.
SKU: CIX-CHSU40S-R • MPN: CIX-CHSU40S
Product Reviews
More from this category
LG-Aria (Refurbished)
Aria 130 WTIUE Card DECT 4-Port Daughter Board Aria Phone Card
SKU: LGA-R-00089 $110.00inc
NEC (Refurbished)
NEC SV8100 PZ-4LCA 4-Port Analogue Extension Daughter Card (4422020) - Used
SKU: PZ-4LCA-R $165.00inc
Avaya (Refurbished)
Avaya IP Office 500 700504031 VCM 32 V2 Base Card - Used
SKU: 700504031-R $110.00inc