Amdex
Impact Punch Down Tool - No Blade Inlcuded
Was $38.12
$30.25inc
$11.68off
Coms in a box 4RU 450 deep wall mount cabinet. Picture only for illustration purpose
| SKU | SWS6404F |
| MPN | SWS6404F |
| Brand | Coms in a Box |
| Shipping Weight | 16.0000kg |
| Shipping Width | 0.660m |
| Shipping Height | 0.340m |
| Shipping Length | 0.510m |
| Shipping Cubic | 0.114444000m3 |
| Unit Of Measure | ea |
Need more information or assistance with this product?
Contact us on 1300 665 970 or complete an online enquiry and one of our staff members will get back to you as soon as possible.
SKU: SWS6404F • MPN: SWS6404F
Product Reviews
Plastic Cable Management Fish Skeleton
SKU: 320913070Coms in a box Fixed Shelf To Suit 19" 600mm Deep Server Cabinet 22RU - 42RU
SKU: ST-60FS