About Ericsson-LG iPECS EMG80 16 SLT Interface Board
EMG80 16 SLT Interface Board
| SKU | EMG80-SLB16 |
| MPN | EMG80-HYB8 |
| Brand | LG-Ericsson iPECS |
| Shipping Weight | 0.1000kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.100m |
| Shipping Cubic | 0.001000000m3 |
No brochure is available for this product.
Need more information or assistance with this product?
Contact us on 1300 665 970 or complete an online enquiry and one of our staff members will get back to you as soon as possible.
SKU: EMG80-SLB16 • MPN: EMG80-HYB8
Product Reviews
More from this category
NEC (New)
NEC SL1100 IP4WW-000E-B1 0 Port Expansion Card to supPort a COI/BRI Trunk Card when a suit
SKU: 4427012 $52.62inc
Aristel (New)
Aristel MWG413 13 Memory SLTE w Message Wait- Handset Charcoal
SKU: MWG413CH $55.00inc