Polycom VVX350 6 line IP phone POE
SKU: 2200-48830-025-RAbout Fanvil H2U IP Hotel wall mount phone
White Slimline Hotel Wall Mount IP Phone. Supports 2 SIP Accounts and PoE power supply. HD voice, handsfree, Auto provisioning, 19 Keys.
| SKU | H2UW |
| MPN | H2U W |
| Brand | FANVIL |
| Shipping Weight | 0.0800kg |
| Shipping Width | 0.001m |
| Shipping Height | 0.002m |
| Shipping Length | 0.001m |
| Unit Of Measure | ea |
No brochure is available for this product.
Need more information or assistance with this product?
Contact us on 1300 665 970 or complete an online enquiry and one of our staff members will get back to you as soon as possible.
SKU: H2UW • MPN: H2U W
Product Reviews
More from this category
Polycom (Refurbished)
RRP $192.50
$93.50inc
$99.00off RRP
Poly
HP POLY EDGE E550 IP PHONE, NOISEBLOCK AI AND ACOUSTIC FENCE, USB-C, NO BLUETOOTH/WIFI
SKU: 2200-87050-025 $378.97inc
LG-Ericsson (Refurbished)
LG Ericsson iPECS LIP-8004D IP Phone - Refurbished
SKU: LIP-8004D-R $49.50inc
Panasonic (Refurbished)
Panasonic NS700 EXP-M 3-Port Expansion Master Card (KX-NS7130) - Used
SKU: KX-NS7130-R $110.00inc
Nitsuko (Refurbished)
NITSUKO DX 12 BUTTON NON-DISPLAY PHONE(BLACK) REFURBISHED
SKU: NI-R-00004 $96.80inc
ARIA LG 130 CPU VERSION 3 OR ABOVE USED.***NOTE: BATTERY IS IN UNKNOWN CONDITION & NOT A W
SKU: CPU3ORABOVEARIALG130 $165.00inc