Amdex
Cat-6 5.0m Ethernet Patch Lead
$7.99inc
Ipecs GDC-800H IP handset and power pack
Upgrade your communication with the brand-new Aria iPECS range. Boasting advanced features and superior reliability, iPECS products take business communication to a new level.
| SKU | GDC-800H |
| MPN | GDC-800H |
| Brand | Aria iPECS (New) |
| Shipping Weight | 0.5000kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.090m |
| Shipping Length | 0.180m |
| Shipping Cubic | 0.001620000m3 |
Need more information or assistance with this product?
Contact us on 1300 665 970 or complete an online enquiry and one of our staff members will get back to you as soon as possible.
SKU: GDC-800H • MPN: GDC-800H
Product Reviews
Poly Studio X70 optional vesa mount kit vesa pattern up to 800 x 400 - X70, X72, V72
SKU: 875L2AASLT Door Phone with Voice, Power & Access
SKU: ANVPA