Panasonic NS700 M 16GB SD Voicemail Memory Card (KX-NS5136) - Used
SKU: KX-NS5136-RAbout Grandstream GHP610 Hotel Phone, 2 Line IP Phone, 2 SIP Accounts, HD Audio, Powerable Over PoE, White Colour, 1Yr Wty
The GHP610(W) & GHP611(W) include an HD speaker on the handset, 2 SIP accounts/lines, 10 speed dial keys and 3 programmable keys and includes 2 models with integrated dual-band Wi-Fi support
- 2 SIP Accounts, 2 Lines
- GDMS online device management and provisioning
- 3-way audio conferencing for easy conference calls
- Integrated dual-band 2.4GHz & 5GHz 802.11 a/b/g/n/ac/ax (GHP610W & GHP611W only) - hardware version 5.0 and above.
- Includes one 100Mbps network port with PoE
- Speed dial label and swappable faceplate to allow for easy customization
- Hearing Aid Compatibility (HAC)
- Enterprise-level protection including secure boot
| SKU | GHP610 |
| MPN | GHP610 |
| Brand | Grandstream |
| Shipping Weight | 0.7200kg |
| Shipping Width | 0.860m |
| Shipping Height | 0.700m |
| Shipping Length | 0.250m |
| Shipping Cubic | 0.151704000m3 |
Need more information or assistance with this product?
Contact us on 1300 665 970 or complete an online enquiry and one of our staff members will get back to you as soon as possible.
SKU: GHP610 • MPN: GHP610
Product Reviews
More from this category
Panasonic (Refurbished)
$385.00inc
Panasonic (Refurbished)
Panasonic NCP1000 Phone System (KX-NCP1000) With IPCMPR Card - Refurbished
SKU: KX-NCP1000-RRRP $330.00
$220.00inc
$110.00off RRP
Samsung (Refurbished)
Samsung OfficeServ 7200/7400 SVMi-20i Voicemail Card - Used
SKU: OS-SVMI-20I-R $275.00inc
Ericsson (Refurbished)
Ericsson / Aastra DBC 224 / Dialog 4224 Digital Phone (White) - Refurbished
SKU: DBC224-WHT-R $220.00inc