$3.00inc
About Grandstream GHP621 Desktop Hotel Voice IP Phone, Black, PoE, Wired Handset, 2 Lines, LCD, Gigabit Ethernet
The GHP620(W) & GHP621(W) include an HD speaker on the handset, 2 SIP accounts/lines, 10 speed dial keys and 3 programmable keys and includes 2 models with integrated dual-band Wi-Fi support
- 2 SIP Accounts, 2 Lines
- GDMS online device management and provisioning
- 3-way audio conferencing for easy conference calls
- GHP620W/GHP621W integrated dual band (2.4GHz and 5GHz) Wi-Fi 6 (802.11a/b/g/n/ac/ax) - hardware version 5.0 and above
- Includes one 100Mbps network port with PoE
- Swappable faceplate to allow for easy customization
- Hearing Aid Compatibility (HAC)
- Enterprise-level protection including secure boot
| SKU | GHP621 |
| MPN | GHP621 |
| Brand | Grandstream |
| Shipping Weight | 1.0000kg |
| Shipping Width | 0.250m |
| Shipping Height | 0.250m |
| Shipping Length | 0.250m |
| Shipping Cubic | 0.015625000m3 |
Need more information or assistance with this product?
Contact us on 1300 665 970 or complete an online enquiry and one of our staff members will get back to you as soon as possible.
SKU: GHP621 • MPN: GHP621
Product Reviews
More from this category
NEC (New)
NEC SL1100 IP4WW-000E-B1 0 Port Expansion Card to supPort a COI/BRI Trunk Card when a suit
SKU: 4427012 $52.62inc
Aristel (New)
Aristel MWG413 13 Memory SLTE w Message Wait- Handset Charcoal
SKU: MWG413CH $55.00inc