About Grandstream GRP2612 Handset
The GRP2612 is a powerful 2-line carrier-grade IP phone designed with zero-touch provisioning for mass deployment and easy management. Built for the needs of desktop workers and designed for easy deployment by enterprises, service providers and other high-volume markets, the GRP2612 offers an easy-to-use and easy-to deploy voice endpoint.
| SKU | GRP2612 |
| MPN | GRP2612 |
| Brand | Grandstream |
| Shipping Weight | 1.0000kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.100m |
| Shipping Cubic | 0.001000000m3 |
Need more information or assistance with this product?
Contact us on 1300 665 970 or complete an online enquiry and one of our staff members will get back to you as soon as possible.
SKU: GRP2612 • MPN: GRP2612
Product Reviews
More from this category
NEC (New)
NEC SL1100 IP4WW-000E-B1 0 Port Expansion Card to supPort a COI/BRI Trunk Card when a suit
SKU: 4427012 $52.62inc
Aristel (New)
Aristel MWG413 13 Memory SLTE w Message Wait- Handset Charcoal
SKU: MWG413CH $55.00inc