NEC AK Non Display Phone Refurbished
SKU: NE-R-10014About HP Bracket Poly EDGE E 3XX Series (8F3R2AA)
HP Wall mount bracket Poly EDGE E 3XX Series
About Poly
As a trusted Poly partner, Telrex is proud to offer a full range of headsets, conference phones, business phones, video conferencing, software, and services. Poly's wide range of communication solutions allows your business to stay connected regardless of your team's location. Our Telrexperts have helped thousands of clients in various industries, from government and education to healthcare and financial services.
| SKU | 8F3R2AA |
| MPN | 8F3R2AA |
| Brand | Poly |
| Shipping Weight | 0.0100kg |
| Shipping Width | 0.010m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.010m |
| Shipping Cubic | 0.000001000m3 |
| Unit Of Measure | ea |
Need more information or assistance with this product?
Contact us on 1300 665 970 or complete an online enquiry and one of our staff members will get back to you as soon as possible.
SKU: 8F3R2AA • MPN: 8F3R2AA
Product Reviews
More from this category
YEALINK (CTP25) MOUNT KIT, HIGH DESKSTAND(1),LOW DESKSTAND(1),WALLMOUNT(1),TBLE SWIVEL KIT
SKU: CTP25-MOUNT-KITSNEC PZ-PW121 NEAX IPS/IVS 2000 Power Supply - Used
SKU: PZ-PW121-R
