Poly
CS540 Convertible DECT Wireless Headset - Great for Desk Phones
Was $399.95
$217.80inc
$222.15off
As a trusted Poly partner, Telrex is proud to offer a full range of headsets, conference phones, business phones, video conferencing, software, and services. Poly's wide range of communication solutions allows your business to stay connected regardless of your team's location. Our Telrexperts have helped thousands of clients in various industries, from government and education to healthcare and financial services.
| SKU | 8X231AA |
| MPN | 207586-201 |
| Barcode # | 0017229173361 |
| Brand | Poly |
| Shipping Weight | 1.0000kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.100m |
| Shipping Cubic | 0.001000000m3 |
2 Year Warranty
Need more information or assistance with this product?
Contact us on 1300 665 970 or complete an online enquiry and one of our staff members will get back to you as soon as possible.
SKU: 8X231AA • MPN: 207586-201
Product Reviews
Bonus - Black COMSOL QI Charger - with Yealink (UH37) Wired Headphones - Mono - MS Certifi
SKU: UH37-M-MS-C-A-10WQIHP Poly Blackwire C3220 Corded Headset - Stereo - UC Certified - with Carry Case
SKU: 80S07AAYealink (UH34) Wired Headphones - Mono - MS Certified - USB A - with Bonus USB A + C Adapt
SKU: UH34-M-MS-C-APlantronics Blackwire C320 Stereo USB-A Headset - Refurbished
SKU: C320-RJABRA Engage 50 II Mono Wired Headset - Microsoft Teams & Open Office Certified - Adv Nois
SKU: 5093-299-2119