3D Printed Hook Switch Clip Suit LG-Ericsson iPECS LIP-8012 / LIP-8024
SKU: LIP-80XX-CLIAbout LG Ericsson iPECS LDP-9030D Display Phone - Refurbished
LG Ericsson iPECS LDP-9030D display phone
Colour: black
Condition: refurbished
Compatible with EMG80 system
| SKU | LDP-9030D-R |
| Brand | LG-Ericsson (Refurbished) |
| Shipping Weight | 1.6000kg |
| Shipping Width | 0.250m |
| Shipping Height | 0.300m |
| Shipping Length | 0.150m |
| Shipping Cubic | 0.011250000m3 |
| Unit Of Measure | ea |
90 Day Warranty
No brochure is available for this product.
Need more information or assistance with this product?
Contact us on 1300 665 970 or complete an online enquiry and one of our staff members will get back to you as soon as possible.
SKU: LDP-9030D-R
Product Reviews
More from this category
LG-Ericsson iPECS
RRP $11.00
$3.30inc
$7.70off RRP
LG-Ericsson (Refurbished)
LG Ericsson iPECS LIP-9030 IP Phone - Refurbished
SKU: LIP-9030-RRRP $220.00
$60.50inc
$159.50off RRP
LG-Ericsson (Refurbished)
LG Ericsson iPECS Wall Mount Bracket suit LIP-9002 & LDP-9208D - Used
SKU: LIP-9002WMB-R $22.00inc
LG-Ericsson (Refurbished)
LG Ericsson iPECS LDP-9248 DSS Console - Refurbished
SKU: LDP-9248DSS-R $110.00inc
LG-Ericsson (Refurbished)
LG Ericsson iPECS LIP-8012E IP Phone - Refurbished
SKU: LIP-8012E-R $71.50inc
LG-Ericsson (Refurbished)
LG Ericsson iPECS LIP-7008D IP Phone - Refurbished
SKU: LIP-7008D-R $92.95inc