POE 24 Port Switch iPECS ARIA LG Managed 10/100 USED
SKU: LGE-R-00001About LG Ericsson iPECS SA-B083 48V 0.3A Power Supply - Used
LG Ericsson iPECS SA-B083 power supply
Condition: used
Compatible with 8012D, 8024D, 8012E & 8024E phones and 8048DSS & 8040LSS consoles
Input voltage: 100-240V AC
Output voltage: 48V DC
Output current: 0.3A
| SKU | SA-B083-R |
| Brand | LG-Aria (Refurbished) |
| Shipping Weight | 0.3000kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.100m |
| Shipping Cubic | 0.001000000m3 |
| Unit Of Measure | ea |
90 Day Warranty
Need more information or assistance with this product?
Contact us on 1300 665 970 or complete an online enquiry and one of our staff members will get back to you as soon as possible.
SKU: SA-B083-R
Product Reviews
More from this category
LG Ericsson iPECS BRIM2 Basic Rate Gateway Module - Used
SKU: LIK-BRIM2-RLG Ericsson iPECS SA-B122 12V 1.5A Gateway Module Power Supply - Used
SKU: SA-B122-RLG Ericsson iPECS eMG80 BH104 1BRI 8 Hybrid Expansion Card - Used
SKU: EMG80-BH104-RLG Ericsson iPECS UCP600 Phone System - Used
SKU: UCP600-RLG Ericsson iPECS LGCM4 4 Port PSTN Gateway Module - Used
SKU: LIK-LGCM4-R