$132.73inc
About Logitech H540 USB Headset - Black
H540 USB HEADSET - BLACK Logitech USB Headset H540. Plug into high-performance audio for PC calls, music, and more. Simply insert the USB and instantaneously experience crisp, digital stereo
| SKU | 981-000482 |
| MPN | 981-000482 |
| Brand | logitech |
| Shipping Weight | 0.1000kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.100m |
| Shipping Cubic | 0.001000000m3 |
No brochure is available for this product.
Need more information or assistance with this product?
Contact us on 1300 665 970 or complete an online enquiry and one of our staff members will get back to you as soon as possible.
SKU: 981-000482 • MPN: 981-000482
Product Reviews
More from this category
Yealink
Bonus - Black COMSOL QI Charger - with Yealink (UH34) Wired Headphones - Stereo - MS Certi
SKU: UH34-D-MS-10WQI $70.13inc
Jabra
JABRA CORDED EVOLVE 30 II MS MONO HEADSET - 3.5MM - USB C + A
SKU: 5393-823-369RRP $159.01
$92.93inc
$66.08off RRP
Jabra
JABRA Evolve2 50 Stereo Wired Headset - UC Certified - Active Noise Cancelling Air Comfort
SKU: 25089-989-999RRP $299.00
$238.16inc
$60.84off RRP
Yealink
Yealink (YHS34) Wideband Headphones - Mono - Compatible with CISCO 79XX IP PHONES, AVAYA V
SKU: YHS34-M-3P $56.38inc
Yealink
Yealink (UH34) Wired Headphones - Mono - MS Certified - USB A - with Bonus USB A + C Adapt
SKU: UH34-M-MS-C-A $64.08inc
Yealink
Bonus - Black COMSOL QI Charger - with Yealink (UH48) Wired Headphones - Stereo - MS - USB
SKU: UH48-D-MS-C-A-10WQI $149.88inc