Amdex
Cat-6 2.0m Ethernet Patch Lead
$4.49inc
Mitel 6940 IP Desk Phone
| SKU | 6940-R |
| Brand | Mitel (Refurbished) |
| Shipping Weight | 1.0000kg |
| Shipping Width | 0.010m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.010m |
| Shipping Cubic | 0.000001000m3 |
| Unit Of Measure | ea |
Need more information or assistance with this product?
Contact us on 1300 665 970 or complete an online enquiry and one of our staff members will get back to you as soon as possible.
SKU: 6940-R
Product Reviews
Polycom SoundPoint IP335 IP Phone - Refurbished
SKU: IP335-R
BITRONIC NON DISPLAY PHONE ( LP 16 HD ) REFURBISHED
SKU: BI-R-00002
2U CHassis Internal Battery NP2.3-12 (2 requiRed per cHassis) BATT 2.3-12 4.7MM
SKU: Q3C-A004422049