Panasonic NS700 M 16GB SD Voicemail Memory Card (KX-NS5136) - Used
SKU: KX-NS5136-RAbout Mitel MTL-300AN Wlan Adapter
Mitel WLAN Adapter MTL-300AN
The Mitel WLAN adapter allows you to turn your Mitel 6900, 6800 or 5300 series phone into a wireless phone with an easy setup. Instead of having to use an Ethernet cable connected to your network, the WLAN adapter plugs into your phones network port, then connects to your local Wifi network.
Compatibility:
- Mitel 6900 Series
- Mitel 6800 Series
- Mitel 5300 Series
| SKU | MTL-300AN-R |
| Brand | Mitel (Refurbished) |
| Shipping Weight | 0.0500kg |
| Shipping Width | 0.150m |
| Shipping Height | 0.200m |
| Shipping Length | 0.100m |
| Shipping Cubic | 0.003000000m3 |
| Unit Of Measure | ea |
No brochure is available for this product.
Need more information or assistance with this product?
Contact us on 1300 665 970 or complete an online enquiry and one of our staff members will get back to you as soon as possible.
SKU: MTL-300AN-R
Product Reviews
More from this category
Panasonic (Refurbished)
$385.00inc
Panasonic (Refurbished)
Panasonic NCP1000 Phone System (KX-NCP1000) With IPCMPR Card - Refurbished
SKU: KX-NCP1000-RRRP $330.00
$220.00inc
$110.00off RRP
Samsung (Refurbished)
Samsung OfficeServ 7200/7400 SVMi-20i Voicemail Card - Used
SKU: OS-SVMI-20I-R $275.00inc
Ericsson (Refurbished)
Ericsson / Aastra DBC 224 / Dialog 4224 Digital Phone (White) - Refurbished
SKU: DBC224-WHT-R $220.00inc