VROVA USB 3.0 Universal Portable Docking Station - HDMI or VGA/Gigabit Ethernet/USB 3.0
SKU: VU3DUPUse with hearing aids or cochlear implants equipped with a T-coil switch. 3.5 mm plug, mono, 8 – 16 Ω. Moderate to severe hearing loss.
| SKU | nkl001 |
| Brand | Williams Sound |
| Shipping Weight | 0.1000kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.100m |
| Shipping Cubic | 0.001000000m3 |
| Unit Of Measure | ea |
Need more information or assistance with this product?
Contact us on 1300 665 970 or complete an online enquiry and one of our staff members will get back to you as soon as possible.
SKU: nkl001
Product Reviews
VROVA USB 3.0 Universal Portable Docking Station - HDMI or VGA/Gigabit Ethernet/USB 3.0
SKU: VU3DUPKeystone Cat5e through adaptor/coupler c/w clip to suit Clipsal style plate
SKU: DAILKJ
ALOGIC Premium 15cm Mini DisplayPort to HDMI Adapter - Male to Female - BLACK
SKU: MDP-HDBK-ADP