Samsung OfficeServ 7100/7200 8TRK2 8 Port Analogue Trunk Card - Used
SKU: OS-8TRK2-RAbout MyPBX S Series 8 Port Expansion Board
Module board-8 slot plug in board to mount up to 4 expansion cards (8 fxo / fxs / b2 / 3G -umts cards.) If required for S100/S300
About Aristel (New)
Get to know the new-age telecom solutions from Aristel. With innovative features and advanced technology, Aristel's new product line stands at the forefront of the communication industry.
| SKU | EX08 |
| MPN | EX08 |
| Brand | Aristel (New) |
| Shipping Weight | 0.1000kg |
| Shipping Width | 0.010m |
| Shipping Height | 0.004m |
| Shipping Length | 0.030m |
| Shipping Cubic | 0.000001000m3 |
Need more information or assistance with this product?
Contact us on 1300 665 970 or complete an online enquiry and one of our staff members will get back to you as soon as possible.
SKU: EX08 • MPN: EX08
Product Reviews
More from this category
Commander Nortel NT40/132 PRSC-NT-ACD Software Card 742/146 - Used
SKU: PRSC-NT-ACD-R
Commander i TS-i-S S749/43 Slave Phone - Refurbished
SKU: CO-R-00049
Ericsson / NITSUKO TEMPO 12 Button Display Phone Refurbished
SKU: ER-R-00032Samsung OfficeServ 7200S MP20S Main Processor Card - Used
SKU: OS-MP20S-R