About NEC DCK-60-1A (BK) Side console 60 Button-Refurb
NEC DCK-60-1A (BK) Side console 60 Button-Refurb Will connect to DT500 Series Does not have connection cable for DT9 Series IP Phone
Nec order code BE119006
| SKU | BE119006-R |
| Brand | Nec (Refurbished) |
| Shipping Weight | 1.0000kg |
| Shipping Width | 0.230m |
| Shipping Height | 0.005m |
| Shipping Length | 0.140m |
| Shipping Cubic | 0.000161000m3 |
| Unit Of Measure | ea |
90 Day Warranty
No brochure is available for this product.
Need more information or assistance with this product?
Contact us on 1300 665 970 or complete an online enquiry and one of our staff members will get back to you as soon as possible.
SKU: BE119006-R
Product Reviews
More from this category
Toshiba (Refurbished)
TOSHIBA STRATA DKT3512S-S NON DISPLAY PHONE REFURBISHED
SKU: TO-R-00008 $64.35inc
Cisco (Refurbished)
Cisco CP-CASE-7925G leather case to suit 7925G - used
SKU: CP-CASE-7925G-R $11.00inc
Aristel (Refurbished)
Aristel DV38 Expansion Voice Service Card 2 x channels
SKU: AR-R-00044 $220.00inc