LG Ericsson iPECS LIP-8012 LSS Console - Refurbished
SKU: LIP-8012LSS-RAbout NEC ITL-24D DT700 Series IP Phone - Refurbished
NEC ITL-24D DT700 series IP phone
Part number: ITL-24D-1A
Condition: refurbished
Note: power supply not included
Note: this is not a home phone, it will only work with a compatible phone system (PABX)
| SKU | ITL-24D-R |
| Brand | NEC (Refurbished) |
| Shipping Weight | 1.6000kg |
| Shipping Width | 0.250m |
| Shipping Height | 0.300m |
| Shipping Length | 0.150m |
| Shipping Cubic | 0.011250000m3 |
| Type | Refurbished Phone |
90 Day Warranty
No brochure is available for this product.
Need more information or assistance with this product?
Contact us on 1300 665 970 or complete an online enquiry and one of our staff members will get back to you as soon as possible.
SKU: ITL-24D-R
Product Reviews
More from this category
LG-Ericsson (Refurbished)
$121.00inc
Gigaset (Refurbished)
Siemens Gigaset E630A Robust DECT IP Phone - Refurbished
SKU: E630A-GO-R $132.00inc
Yealink (Refurbished)
Yealink EXP40 Expansion Module for SIP-T46G/46S/48G/48S phones - Refurbished
SKU: EXP40-RWas $110.00
$16.50inc
$93.50off
NEC (Refurbished)
SL1100 IP4WW-24TIXH-C-TEL (WH) IP Phone (BE110277)- Refurbished
SKU: IP4WW-TIXH-C-WHT-R $165.00inc