About NEC ITZ-24DG-3A DT800 Series IP Phone - Refurbished
NEC 24 Button IP Phone Gigabit ethernet Power supply not included
| SKU | ITZ-24DG-3A-R |
| Brand | Nec (Refurbished) |
| Shipping Weight | 1.6000kg |
| Shipping Width | 0.250m |
| Shipping Height | 0.300m |
| Shipping Length | 0.150m |
| Shipping Cubic | 0.011250000m3 |
| Unit Of Measure | ea |
No brochure is available for this product.
Need more information or assistance with this product?
Contact us on 1300 665 970 or complete an online enquiry and one of our staff members will get back to you as soon as possible.
SKU: ITZ-24DG-3A-R
Product Reviews
More from this category
LG-Aria (Refurbished)
LG Aria LDP-7008D Wall Mount Bracket (White) - Used
SKU: LDP-7008DWMB-WHT-R $16.50inc
Toshiba (Refurbished)
TOSHIBA STRATA DKT3512S-S NON DISPLAY PHONE REFURBISHED
SKU: TO-R-00008 $64.35inc
LG-Aria (Refurbished)
LG Aria LDP-7004D Wall Mount Bracket (White) - Used
SKU: LDP-7004DWMB-WHT-R $16.50inc
Cisco (Refurbished)
Cisco CP-CASE-7925G leather case to suit 7925G - used
SKU: CP-CASE-7925G-R $11.00inc