PZ-VM21+AK InMail 512MB CF - Daughter Board for V.90 Modem
SKU: Q3C-A008503484NEC 2 ISDN BRI Daughter Board (up to 4 Trunks)
Part number: IP7WW-2BRIDB-C1
NEC catalogue number: BE116511
Condition: new
Compatible with SL2100 system
| SKU | BE116511 |
| MPN | BE116511 |
| Brand | NEC (New) |
| Shipping Weight | 0.1000kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.100m |
| Shipping Cubic | 0.001000000m3 |
Need more information or assistance with this product?
Contact us on 1300 665 970 or complete an online enquiry and one of our staff members will get back to you as soon as possible.
SKU: BE116511 • MPN: BE116511
Product Reviews
PZ-VM21+AK InMail 512MB CF - Daughter Board for V.90 Modem
SKU: Q3C-A008503484SV9100 IP TRUNK-01 LIC - License to activate 1 Channel of SIP Trunks.
SKU: BE114065NEC SL2100 Starter Kit with System and 3 x 8 Button IP Handsets (Q3C-0008509021)
SKU: Q3C-0008509021