BITRONIC NON DISPLAY PHONE ( LP 16 HD ) REFURBISHED
SKU: BI-R-00002NEC SV9100 BX 500 Chassis Session Border Controller
| SKU | BE115511 |
| MPN | BE115511 |
| Brand | NEC (New) |
| Shipping Weight | 1.0000kg |
| Shipping Width | 0.200m |
| Shipping Height | 0.150m |
| Shipping Length | 0.400m |
| Shipping Cubic | 0.012000000m3 |
Need more information or assistance with this product?
Contact us on 1300 665 970 or complete an online enquiry and one of our staff members will get back to you as soon as possible.
SKU: BE115511 • MPN: BE115511
Product Reviews
BITRONIC NON DISPLAY PHONE ( LP 16 HD ) REFURBISHED
SKU: BI-R-00002Panasonic TDA100/200/600 IP-EXT16 16-Channel VoIP Extension Card (KX-TDA0470) - Used
SKU: KX-TDA0470-R