Owl Labs
Meeting Owl 4+ 360 Degree 4K Smart Video Conference Camera
Was $3,269.42
$2,849.55inc
$746.81off
OBi Edition VVX 450 12-line Desktop Business IP Phone with dual 10/100/1000 Ethernet ports. PoE only. Ships without power supply.
As a trusted Poly partner, Telrex is proud to offer a full range of headsets, conference phones, business phones, video conferencing, software, and services. Poly's wide range of communication solutions allows your business to stay connected regardless of your team's location. Our Telrexperts have helped thousands of clients in various industries, from government and education to healthcare and financial services.
• Communications Protocol: SIP
• Lines: 12
• Ethernet Ports: 2x 10/100/1000 Gigabit
• PoE: 802.3af Class 0
• Additional Interfaces: RJ9 headset, 2x USB
• Display: 4.3" 480x272 color LCD
• Speakerphone: full-duplex
• Local Conferencing: 3-way
• Audio Codecs: G.711μ/a, G.729AB, G.722, iLBC
• Wall Mountable: yes, with included bracket
| SKU | 89B60AA |
| MPN | 2200-48842-025 |
| Brand | Poly |
| Shipping Weight | 0.1000kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.100m |
| Shipping Cubic | 0.001000000m3 |
1 Year Warranty
Need more information or assistance with this product?
Contact us on 1300 665 970 or complete an online enquiry and one of our staff members will get back to you as soon as possible.
SKU: 89B60AA • MPN: 2200-48842-025
Product Reviews
M22 Vista Universal Amplifier, Wideband Audio
SKU: 85T20AAVVX D60 kit: Wireless Handset battery, Base Station Wallmount, Wireless Handset Belt Clip
SKU: 89D30AABlackwire C3225 Headset - Stereo - 3.5mm - USB
SKU: 8X229A6