Cisco SPA500DS 15 Button Digital Expansion Module - Refurbished
SKU: SPA500DS-RAbout Panasonic (Refurbished) KX-NT630
Panasonic (Refurbished) KX-NT630
| SKU | KX-NT630-R |
| Brand | Panasonic (Refurbished) |
| Shipping Weight | 1.5000kg |
| Shipping Width | 0.240m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.210m |
| Shipping Cubic | 0.000504000m3 |
| Unit Of Measure | ea |
90 Day Warranty
No brochure is available for this product.
Need more information or assistance with this product?
Contact us on 1300 665 970 or complete an online enquiry and one of our staff members will get back to you as soon as possible.
SKU: KX-NT630-R
Product Reviews
More from this category
Cisco (Refurbished)
$110.00inc
Toshiba (Refurbished)
Toshiba IP5132S-SD 20 Button Gigabit Backlit IP Phone - Refurbished
SKU: IP5132S-SD-R $132.00inc
Panasonic (Refurbished)
Panasonic KX-NT546 Large Display IP Phone (White) - Refurbished
SKU: KX-NT546-WHT-R $165.00inc
Samsung (Refurbished)
Samsung SHA10S05W-AU1 5V DC 2.0A Power Supply to suit IP Phones
SKU: SHA10S05W-AU1-R $22.00inc