LG-Ericsson (Refurbished)
LG Ericsson iPECS LDP-9224DF Digital Phone - Refurbished
RRP $165.00
$90.75inc
$74.25off RRP
Panasonic TGP600 kit with Base and 1 handset and charging cable plus
1 additional handset without charging unit
The item will not work on an analoge line (standard telephone line).
The KX-TGP600 SIP Cordless Phone system can connect up to eight (8) Panasonic cordless KX-TPA60, KX-UDT131AL or KX-TPA65 Wireless Desk phones.
| SKU | TGP600KIT-R |
| Brand | Panasonic (Refurbished) |
| Shipping Weight | 1.6000kg |
| Shipping Width | 0.017m |
| Shipping Height | 0.017m |
| Shipping Length | 0.017m |
| Shipping Cubic | 0.000005000m3 |
| Unit Of Measure | ea |
Need more information or assistance with this product?
Contact us on 1300 665 970 or complete an online enquiry and one of our staff members will get back to you as soon as possible.
SKU: TGP600KIT-R
Product Reviews
LG Aria LKD-8DS Digital Phone (Light Grey) - Refurbished
SKU: LKD-8DS-GRY-RPolycom Expansion Microphone Kit for SoundStation2 Wireless (Set of 2) - Refurbished
SKU: SS2WEXP-RGrandstream GRP2615 IP Phone - Refurbished
SKU: GRP2615-RPanasonic TDE600 Phone System (Unequipped) (KX-TDE600) - Refurbished
SKU: KX-TDE600-R