$5.91inc
About Plantronics M22 Vista Universal Adapter - Amp (Refurbished)
M22 VISTA UNIVERSAL ADAPTER - AMP
| SKU | 43596-67-R |
| Barcode # | 017229124868 |
| Brand | Plantronics (Refurbished) |
| Shipping Weight | 0.1000kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.100m |
| Shipping Cubic | 0.001000000m3 |
No brochure is available for this product.
Need more information or assistance with this product?
Contact us on 1300 665 970 or complete an online enquiry and one of our staff members will get back to you as soon as possible.
SKU: 43596-67-R
Product Reviews
More from this category
Plantronics (Refurbished)
Plantronics EncorePro HW720 Binaural Headset Top Only - Refurbished
SKU: HW720-R $77.00inc
Plantronics (Refurbished)
Plantronics Supra Plus HW251 Voice Tube Headset Top Only - Refurbished
SKU: HW251-R $27.50inc
Plantronics (Refurbished)
Plantronics Savi W720 3-in-1 Binaural Wireless DECT Headset - Refurbished
SKU: W720-R $132.00inc
Plantronics (Refurbished)
Refurbished Savi Charge base, 5 units, 3 pins, with AC adaptor
SKU: 84609-01R $92.98inc
Plantronics (Refurbished)
Savi W8220 3-in-1 Wireless Stereo DECT Headset - Refurbished
SKU: W8220-R $543.76inc
Plantronics (Refurbished)
Plantronics Blackwire C310 Mono USB-A Headset - Refurbished
SKU: C310-R $33.00inc