Poly Savi 7420 Office - DECT Headset - Stereo - MS - USB A PC/Deskphone
SKU: 8L574AAAbout Plantronics OLI - Online Indicator (wireless accessory) - Refurbished
Plantrionics OLI online indicator
Compatible with CS510, CS420, CS540 & other Plantronics hedsets
Condition: Refurbished
| SKU | OLI-R |
| Barcode # | 017229129559 |
| Brand | Plantronics (Refurbished) |
| Shipping Weight | 1.1000kg |
| Shipping Width | 0.300m |
| Shipping Height | 0.200m |
| Shipping Length | 0.250m |
| Shipping Cubic | 0.015000000m3 |
Need more information or assistance with this product?
Contact us on 1300 665 970 or complete an online enquiry and one of our staff members will get back to you as soon as possible.
SKU: OLI-R
Product Reviews
More from this category
Bonus - Targus Laptop Backpack - with Yealink (BH76) Headphones - Stereo - Teams - Bluetoo
SKU: BH76-CH-MS-BLACK-USB-C-BPYealink (BH70) Wireless Headphones - Mono - MS Certified - Bluetooth - BT51 - Dongle - Bla
SKU: BH70-M-MS-C-AIMPACT 1061T ANC, Duo BT headset w ANC. MS Teams. With stand
SKU: 1001171BONUS LENOVO WEBCAM W/JABRA ENGAGE 55 SE UC STEREO USB-A, DECT HEADSET
SKU: 9659-410-111-WEBCAMJABRA Engage 45 SE Mono Wireless DECT Headset - Open Office Certified - Adv Noise Cancelli
SKU: 9653-523-117